חוקר פרטי במרכז

חוקר פרטי במרכזחקירה פרטית יכולה להתבצע על ידי המשטרה או על ידי חוקר פרטי.

חוקר פרטי בעל ניסיון הוא חוקר אשר צבר בעברו וותק ואמינות במערכות כגון הצבא, מערכת הביטחון, מודיעין, משטרה, שב"כ וכדומה.

חוקר פרטי חייב לבצע את עבודתו בכפוף לתנאי החוק ולהחזיק ברישיון מטעם משרד המשפטים. במידה ורישיון זה אינו קיים, כל הממצאים והראיות אשר יתקבלו מביצוע החקירה לא יהיו קבילים בבתי המשפט ולא ניתן יהיה לעשות בהם שימוש.

חקירות פרטיות – נכנסים פנימה

תחום החקירות הפרטיות הינו תחום דינאמי ולכן רוב החקירות הפרטיות מצריכות, לרוב, שני חוקרים פרטיים לפחות על מנת לאפשר גיבוי, החיוני לעיתים כשהחקירה מתפתחת. חקירה פרטית היא בדרך כלל רגישה מאוד, לכן על החוקר הפרטי לשמור על דיסקרטיות ולנהוג ברגישות יתר בכל חקירה ובכל פרט. חקירות פרטיות נוגעות בנושאים רבים ומגוונים – מודיעין עסקי, איתור חייבים, איתור נעדרים הן בארץ והן בחו"ל, איתור יורשים, איתור רכוש ונכסים, מעקבים אישיים כולל חשדות לבגידה, הוצאת דיבה ועוד. על מנת לקבל ממצאים מהימנים וראיות איכותיות ומשמעותיות על החוקר הפרטי לבצע עבודה מקדימה הכוללת איסוף נתונים מקיף ועל פיהם לבצע תכנון מעמיק לאופן ביצוע החקירה וכך כל חקירה תתבצע בצורה היסודית, המהירה ביותר והיעילה ביותר.

חוקר פרטי מנוסה ידע למיין את נתוני החקירה ואת הממצאים הנאספים תוך כדי העבודה, להבחין בין העיקר לתפל ולהשיג תוצאות מהירות ואיכותיות בזמן מועט.

מרכז הארץ הוא אזור מלא בפעילות ומתרחשות בו חקירות פרטיות כמעט בכל יום. ניתן למצוא עשרות משרדי חקירות בהם מוצעים שירותי חוקר פרטי במרכז – הקפידו לבדוק תחילה את עניין הרישיון והוותק. חקירה רגישה זקוקה לטיפול רגיש ויש לפעל בכובד ראש בעת בחירת החוקר הפרטי.

אל תתפשרו - א.מ חקירות הוא החוקר הפרטי שלכם באזור המרכז.