חקירות כלכליות

חקירות כלכליות מתייחסות לכל הגורמים השייכים לתחום הכספים, כגון: נכסים, כספים, חובות וכדומה. חקירות כלכליות מתחלקות לשתי קבוצות עיקריות ומתרחשות הן בהיבט הפרטי והן בפן העסקי.

חקירות כלכליות פרטיות

חקירה כלכלית פרטית כוללת בתוכה בדרך כלל מקרים בהם מדובר על גירושים בין בני זוג כאשר עולה חשד שאחד מבני הזוג מסתיר רכוש, נכסים או כסף. מקרים נוספים מתרחשים כאשר מדובר בענייני ירושה – כאשר מתעורר חשד של איתור חייבים והסתרת עובדות המעידות על נכסים לא מוצהרים.

חקירה מסוג זה מחייבת דיסקרטיות ומקצועיות ברמות הכי גבוהות שניתן מאחר ובמידה והאובייקט הנחקר חושד במעקב או חש שיש דברים המתרחשים מאחורי גבו, החקירה עלולה להיות בסכנה ממשית.

חקירות כלכליות עסקיות

חקירה כלכלית עסקית נחוצה ומתבקשת בדרך כלל על-ידי חברות ואנשי עסקים. אנשי עסקים המעוניינים להיכנס לשותפות עסקית קיימת או חדשה זקוקים למידע בנוגע לעבר של השותפים הפוטנציאליים שלהם, שיטות עבודה, מצב נכסים קיימים, מצב כספים עדכני – חובות או יתרות קיימות, חייבים, נושים, נכסים וכדומה.

חקירה מסוג זה מחייבת ניסיון ומקצועיות מאחר ומדובר בעניין רגיש העלול לסכן את מזמין החקירה. במידה ויתברר שהשותפות היתה כדאית והחקירה התגלתה הדבר עלול לסכן את העסקה כולה. במידה ותוצאות החקירה יניבו ממצאים והוכחות אשר יוכיחו שלשותף הפוטנציאלי היו חובות ונושים אזי מזמין החקירה ניצל מעסקה גרועה שהיתה עלולה לגרום לו לאבד את כל נכסיו ואף את שמו הטוב. במידה ותוצאות החקירה יניבו ממצאם והוכחות אשר יוכיחו שהשותף הפוטנציאלי דובר אמת ויש ברשותו נכסים רבים אש בבעלותו וכן כספים כפי שדיווח אזי מזמין החקירה נכנס לשותפות בלב שלם וללא חששות וכמובן אמון מלא בשותף העתידי שלו.

משרד א.מ חקירות הינו בעל ניסיון רב בביצוע חקירות כלכליות פרטיות ועסקיות. אנו שומרים על מקצועיות, שקיפות ודיסקרטיות מלאה.