משרד חקירות במרכז

משרד חקירות איכותי חייב לכלול יותר מחוקר פרטי אחד. כל חוקר פרטי במשרד חקירות במרכז חייב להיות בעל עבר עשיר בניסיון בתחום החקירות. רוב החוקרים מתחילים לצבור את הניסיון תחום כבר בימי הצבא, מודיעין, בילוש, משטרה, מערכת הביטחון וכדומה.

משרד חקירות מקצועי הוא בעל ציוד טכנולוגי מתקדם המסייע לאיסוף ראיות מוצקות ואמינות במהירות, ביעילות ובקלות, ובעל קשרים רבים, בארץ ובחו"ל, הן עם גורמים פרטיים, והן עם משרדי חקירות בינלאומיות.

בכל פניה למשרד חקירות, תחילה יש לספק פרטים מקיפים בכל הנוגע לחקירה לזירוז הליכים וכבסיס מודיעיני. במידה ומדובר בחקירה הכוללת מעקב אחר חשוד או חשודה, יש לספק פרטים רבים ככל הניתן על ההרגלים, מקום עבודה, מקומות בילוי, קשרים חברתיים, מצב כלכלי ועוד. מידע זה הוא הבסיס לחקירה יעילה ומהירה יותר מאחר וכך מכירים לעומק את החשוד/ה, את הרקע ואת הפרטים הרלוונטיים הנוגעים לחקירה. במשרדי חקירות עוסקים בתחומים רבים ומגוונים. כגון: איתור נעדרים, איתור רכוש ונכסים אשר לא הוצהר עליהם, מעילות בחברות, מודיעין עסקי, בגידות וחשדות לבגידות, איתור חייבים, הוצאת דיבה ועוד.

משרד חקירות הוא אינו משרד חקירות באם אין לו רישיון לעסוק בכך! על כל משרד חקירות וכל חוקר להיות בעל רישיון מטעם משטרת ישראל. במידה ואין רישיון כל הממצאים הנאספים במהלך החקירה אינם חוקיות ואינם תקפים כראיות מוחשיות במשפט.

מרכז הארץ כשמו כן הוא, מרכז האקשן, מרכז מלא עסקים ומרכז הפעילויות. לכן באופן טבעי נוצר באזור זה ביקוש רב למשרדי חקירות איכותיים ומהימנים.

אם הנכם זקוקים למשרד חקירות במרכז אל תהססו לפנות לא.מ חקירות!