איתור נעדרים

איתור נעדרים

ברבות השנים והניסיון גילינו כי לקוחותינו המחפשים אנשים שנעלמו עקבותיהם עושים זאת מסיבות רבות ומגוונות. ייתכן כי מדובר בקרוב משפחה שנעלם מסיבות כאלה ואחרות ורוצים למוצאו, קרוב משפחה שמעולם לא ראו והם רוצים להביא לאיחוד משפחות, איתור בני נוער שברחו מהבית ויש קושי לאתרם, בעלי חוב שנעלמו מפחד הנושים, עבריינים שביצעו תרגיל עוקץ ונעלמו עם כספים רבים, היעלמויות שקשורות ליחסים שבינה לבינו כגון נתינת גט והתרת עגונה, תשלום דמי מזונות, אחריות הורית ועוד סיבות רבות ומגוונות.

המשותף לכל הסיבות הללו הן שבמרבית המקרית לא התבצעה עבירה פלילית או שההיעלמות אינה מעניינו של הציבור, ועל כן המחפש, היינו הלקוח, אינו מוצא אוזן קשבת במשטרת ישראל וברשויות החוק.

משרד חקירות א.מ חקירות רכש ניסיון עתיר שנים ומיומנות רבה באיתור נעדרים. אנו פועלים באמצעים רבים על מנת להשיג תוצאות מהירות ומדויקות עבור לקוחותינו: התחקות אחר מידע רשמי מרשויות ממשלתיות ומרשויות הדואר בארץ ובחו"ל, איכון ואיתור מספרי טלפון, התחקות אחר מקורות כספיים, התנהלות כספית ושימוש באשראי, התחקות אחר רישומים של רשויות מוניציפליות כגון רישום ילדים לבתי ספר, חיסונים לחיות מחמד, תשלומי חשבונות ועוד.

אנו מקפידים לספק ללקוחותינו מידע עדכני ורלוונטי, המושג רק באמצעים לגיטימיים הכפופים לחוק ולרגולציה בתחום. על כן כל המיידעים אותם אנו משיגים קבילים בבית המשפט וניתן לעשות בהם שימוש חוקי.

צוות החוקרים שלנו פועל לאיתור נעדרים בארץ ובחו"ל ומשתף פעולה עם משרדי חקירות מובילים בכל רחבי העולם על מנת למקסם את התוצאות עבור לקוחותינו. אנו דואגים לעדכן את לקוחותינו בתוצאות החקירה בכל עת ולהיות להם לאוזן קשבת בתהליך המורכב והלא פשוט באיתור נעדרים.