אודות

משרד חקירות א.מ חקירות נוסד ע"י משה אדרי לפני למעלה מ – 20 שנה ומספק ללקוחותיו, פרטיים ועסקיים, בארץ ובחו"ל, מגוון רחב של שירותים בתחום החקירות ואיתור המידע. למשרד היסטוריה של הצלחות בתיקים מאתגרים תוך עמידה בלוחות זמנים ובמגבלות תקציב.

צוות החוקרים בניהולו של משה אדרי מיומן ומנוסה בהובלת תיקי חקירה מסוגים שונים עבור לקוחות המשרד: ביצוע מעקבים, חקירות כלכליות, איתור וניטור מידע, חקירות אישות ועוד. כל החוקרים הפרטיים שבמשרד מוסמכים לעבודה בתחום על ידי משרד המשפטים, חברים בלשכת החוקרים הפרטיים והם יוצאי יחידות מבצעיות במשטרת ישראל, שירות הביטחון הכללי, יחידות חוקרות בצה"ל או ממשרדי חקירות פרטיות אחרים.
בא.מ חקירות אנו מקפידים לשמור על חשאיות מרבית ולספק ללקוחותינו שירות מקצועי, מדויק ותוך עמידה בלוחות זמנים. הציוד בו אנו משתמשים לצורך החקירות המבוצעות במשרד הוא ציוד חדיש, הנמצא בחזית הטכנולוגיה בתחום, והשילוב בינו לבין צוות החוקרים המנוסה שלנו, מאפשר לנו לספק ללקוחותינו פתרונות יצירתיים לכל צורך אותו הם מעלים.

א.מ חקירות פועלת ברמה הגלובלית ומספקת ללקוחותיה שירות חקירות מלא בכל רחבי העולם ומקיימת שיתופי פעולה עסקיים עם משרדי חקירות מקומיים במדינות רבות, על מנת להביא ללקוחותיה תוצאות מיטביות ומהירות.

תחומי ההתמחות שלנו:

  • חקירות כלכליות – חקירות הנדרשות במקרים בהם עלינו לאתר מידע פיננסי על אדם, עסק, חברה או גוף אחר לטובת גביית חוב, ביצוע עיקול או לצורך קבלת מידע לפני ביצוע פעילות עסקית עם אותו הגוף.
  • מעקבים – מעקבים סמויים נדרשים במגוון רחב של חקירות עבור לקוחות פרטיים ועסקיים.
  • מודיעין עסקי – ניטור, איסוף וניתוח מידע עבור חברות עסקיות אשר נועד לאסוף מידע אודות פעילות עסקית של מתחרים ואודות פעילות ענפית בשוק מסוים.
  • איתור נעדרים על בסיס מעט המידע שיש בדרך כלל אצל הלקוח.
  • חקירות בינלאומיות – חקירות בכל רחבי העולם המשלבות בין הידע הנצבר שיש בידי החוקרים המנוסים על א.מ חקירות ושיתופי פעולה הדוקים עם משרדי חקירות במדינת היעד.