מודיעין עסקי

עסקים רבים נקלעים לקשיים כלכליים לא רק בעקבות קושי במכירות אלא גם בעקבות לקוחות חייבים או ספקים ששולמה להם מקדמה או סכום כסף ללא כל תמורה ונעלמו עקבותיהם. במקרים אלו ניתן להיעזר בשירותי משרד חקירות המתמחה בחקירות ואיסוף מידע בתחום המודיעין העסקי.

תחום המודיעין העסקי טומן בחובו נושאים רבים ומגוונים הקשורים לחברות מקומיות, חברות בינלאומיות, עסקים קטנים, עסקים גדולים, שותפויות ואנשי עסקים. חקירה מודיעינית עסקית נועדה כדי לאסוף כל מידע הנוגע לעסק.

קיימים מגוון מקרים המביאים עסק להיעזר בחוקר פרטי –

  • שותפויות - אנשי עסקים המעוניינים להיכנס לשותפות עסקית וצריכים מידע מקיף בנוגע להתנהלות הקיימת, מצב הנכסים המוצהרים, חובות ועיקולים ואימות המידע הנמצא בידיו על מנת לוודא כדאיות לפני חתימה. במקרים מסוג זה איסוף המודיעין העסק יכול להתנהל הן בגבולות הארץ והן מחוצה לה וכולל פירוט המצב הכלכלי בשלמותו – רכוש, כספים, נכסים לרבות נכסים המוסתרים ולא מדווחים תוך שמירה על דיסקרטיות מלאה.
  • חברות ועסקים - חברות עסקיות החושדות כי דברים לא מתנהלים כשורה בעסק שלהם כגון: חשד לגניבה מהעסק שלהם, הדלפת מידע סודי למתחרים, שוחד וכדומה. במקרים מסוג זה משרד החקירות פועל בדיסקרטיות מלאה תוך ביצוע מעקבים, האזנות סתר, הקלטות ואיסוף ראיות בדיסקרטיות מלאה, מקצועיות רבה וציוד טכנולוגי מתקדם ומשוכלל.
  • איתור חייבים - עסקים וחברות אשר יש להם לקוחות או ספקים החייבים להם סכומי כסף ונעלמו, לא ניתן להשיג אותם בשום דרך. במקרים מסוג זה משרד החקירות מנהל חקירה מקיפה ולעיתים אף חוצת יבשות על מנת לאתר מיקום מדויק הכולל כתובת עדכנית מספרי טלפון, כתובות מייל, קשרים חברתיים, מצב כלכלי ועוד.

משרד א.מ חקירות מתמחים בתחום איסוף מודיעין עסקי. אנו בעלי וותק רב בתחום וסייענו לעשרות חברות ובעלי עסקים בארץ ובחו"ל. חושדים שהעסק שלכם בצרה? צרו קשר.