חוקר במרכז

אנשים רבים חושבים ששגרה היא דבר רע.... אך שגרה היא בעצם דבר מבורך!

כאשר קורה מקרה אשר משבש לנו את חיי היומיום וגורם לחיים הרגילים שלנו לסטות מהמסלול אנו מתגעגעים, חושקים ורוצים בחזרה את השגרה שהיינו רגילים אליה כל-כך.

מקרים המצריכים חוקר במרכז הם מסוג המקרים שמשבשים לנו את השגרה ונוגעות בתחומים רבים ומגוונים:

חקירות אישיות – חקירה אישית נוגעת בענייני זוגיות או משפחה. בזוגיות, כאשר עולה החשד אשר אחד מבני הזוג מנהל רומן ובוגד מתעורר הצורך במעקב וחקירה פרטית בנושא. במשפחה, הורים רבים רוצים לדעת מה מעשיהם של ילדיהם מסיבות רבות כגון חשד לסמים והתרועעות עם אנשים מפוקפקים.
בחקירות מסוג זה, משרד החקירות חייב להיות דיסקרטי ולהשיג ממצאים מהימנים, איכותיים ולתכנן את המעקב לפרטי פרטים כדי למנוע טעויות.

חקירות בינלאומיות – חקירות המתרחשות בחו"ל. חקירות מסוג זה כוללות איתור נעדרים, איתור חייבים, איתור יורשים, איתור רכוש ונכסים ובין היתר בגידות המתרחשות בחו"ל ומודיעין עסקי ומעילות המתרחשות מעבר לים.
בחקירות מסוג זה, משרד החקירות חייב להיות בקיא בשפה, בנהלי המקום, באופי האנשים ולהיות בעל קשרם עם משרדי חקירות מקבילים במדינות בהם מתבצעות החקירות על מנת להשיג את המידע האמין ביותר בזמן אמת.

חקירות בתחום המודיעין העסקי – חקירות הנוגעות לפעילויות עסקיות בארץ ובחו"ל. החל מהכרת מתחרים בשוק, הכרת ספקים רלוונטיים, לקוחות פוטנציאליים, קמפיינים עתידיים של המתחרים המובילים, מהלכים שיווקיים מתוכננים, איסוף מידע רלוונטי בחבות המובילות בשוק, מניעת זליגת מידע למתחרים, היתכנות של בגידה אן מעילה של שותף, בעל מניות, עובד ועוד.
בחקירות מסוג זה, משרד החקירות חייב לבצע מחקר שוק ולהכיר את כל השחקנים בשוק המדובר וכן לבצע איסוף נתונים מקיף בנגע לאנשים, המדינות וכל הנוגעים לחקירה.

לעולם לא ניתן לדעת מה טומן בחובו המחר, לכן אמרו תודה על השגרה...